Puffin Kratochvilné čtení Homepage puffinpictures.eu Cestování Poslechněte si šum moře...

Záznamy o škodách

Pro případ, že byste nemohli něco přečíst,  naleznete pod obrázkem  popis  události.
Nehoda 1Stál jsem na křižovatce a dával přednost vozidlům na hl. silnici. Najednou kde se vzalo, tu se vzalo, přijelo neviditelné auto, narazilo do mého vozidla a zase zmizelo.
Nehoda 2Na klidném a přehledném úseku silnice mě v kabině napadla včela. Do stromu jsem narazil, protože jsem ji chtěl zabít. Včela ovšem po nárazu vylétla rozbitým okénkem.
Nehoda 4Paní nejdřív při snaze zaparkovat nabořila auto č. 2,  pak auto č. 1. Když pochopila, že se na vybrané místo nevejde,  snažila se zaparkovat v mezeře vedle mého vozu (č. 3). Při tom nacouvala do vozu č. 4. Vystoupil jsem z vozu a chtěl paní navést, jenže ona si spletla rychlosti a přimáčkla mě k vozu. Při vystupování z auta mě pak udeřila dveřmi do hlavy. Víc už si nepamatuji.
Nehoda 5Vyhnula jsem se zajíci, který vběhl do silnice.
Auto v protisměru mě tak rozhodilo, že jsem místo brzdy šlápla na plyn a narazila do auta přede mnou.
Nejvíce mě ale mrzí, že zajíce potom přejelo auto v protisměru. To jsem ho mohla přejet rovnou a nemusela jsem mít škodu na vozidle.

Nehoda 6
Tady jsem ležel, potom co jsem mezi stromy 2 a 3 vypadl z vozu.
Nehoda 7Projížděl jsem kolem chatky,  když jsem si všiml, že se před ní opaluje krásná slečna. Lehce jsem přibrzdil abych si mohl dotyčnou důkladně prohlédnout. Vzápětí jsem narazil do vozu přede mnou, jehož řidič zpomalil ze stejného důvodu, akorát trochu víc. Podle policistů se na tomto úseku podobné nehody stávají poměrně často. Fotografii slečny pro ilustraci přikládám též.
Nehoda 8Když jsem přijížděl domů, vjel jsem omylem do jiného dvora a naboural do stromu, protože ho doma na tomto místě nemáme.